Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Bazylak72-344 Rewal   woj. zachodniopomorskie
ul. Dworcowa 25 

tel. 690-441-878


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:angielskiniemiecki
Opis
Ośrodek kolonijno - wczasowy Bazylak położony jest w pięknej nadmorskiej miejscowości Rewal 600 - 700m od piaszczystej plaży (10min. drogi spacerkiem), w cichym ustronnym miejscu co zapewnia Naszym Gościom możliwość spokojnego wypoczynku.

Oferujemy 210 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, TV, sprzęt plażowy, czajnik, naczynia oraz sztućce, część pokoi z balkonami.

Obiekt posiada cztery świetlice z TV, DVD, sprzętem grającym, stołami do tenisa stołowego, piłkarzykami i grami planszowymi (W tym jedna sala z lustrami przystosowana do zajęć tanecznych) Własną stołówkę gdzie profesjonalna obsługa serwuje pyszne domowe posiłki oraz salę dyskotekową ze sprzętem grającym, kolorofonami i laserami.

Na terenie naszej posesji znajdują się dwa boiska do siatkówki w tym jedno do koszykówki i dwa niepełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, poducha do skakania dla dzieci taka jakie spotyka się na plażach, plac zabaw, bezpłatny parking, oraz dużo miejsca do zabaw dla dzieci i biesiadowania przy ognisku i grillu z altaną, a cały teren jest ogrodzony.

ZAPRASZAMY na niezapomniane wakacje nad morzem.
Zielone Szkoły
Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane na niezapomniany pobyt w niskich cenach z pełnym wyżywieniem.
Grupy Zorganizowane
Zapraszamy do współpracy grupy zorganizowane. Gwarantujemy niezapomniane chwilę spędzone w miłej i spokojnej atmosferze.
Letnia przerwa
Zapraszamy dzieci na kolonie letnie w naszym ośrodku.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy