Menu

Apartament

Plażowa 1076-212 Rowy   woj. pomorskie
ul. Plażowa 10 

tel. 502-211-356


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Cennik
Ceny od 150 zł.
Opis
Studio, 35m², znajduje się na I piętrze budynku położonego przy głównej promenadzie spacerowej w centrum Rowów w odległości ok. 60 metrów od wejścia na plażę przy ulicy, na której ruch jest zamknięty. Na tej ulicy odbywa się szereg imprez i zlokalizowanych jest dużo punktów gastronomicznych. Z dostępem zatem do dobrodziejstw takich jak lody, gofry czy pizza nie będzie problemu (studio mieści się nad pizzerią), a co ważniejsze dojście do plaży zajmuje naprawdę niewiele czasu. Pokój wyposażony jest w łazienkę (prysznic, umywalka, toaleta) i aneks kuchenny (lodówka, kuchenka, zlewozmywak i naczynia oczywiście).

Na pierwszym piętrze budynku znajdują się dwa takie studia do których wchodzi się z korytarza. Korytarz zamykany jest dodatkowo głównymi drzwiami. W każdym mieszkanku do dyspozycji jest TV. W pokoju jest spanie przewidziane dla jednej nawet 6 - cio osobowej rodziny dwa podwójne spania oraz dwa pojedyncze.

Oferujemy miejsca noclegowe bez wyżywienia. Mnogość różnego rodzaju jadłodajni w promieniu 100 metrów od naszej kwatery oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny powoduje, iż z wyżywieniem nie ma żadnego problemu. Do jednego studia przypisany jest taras o powierzchni około 25m², którego jeden bok wychodzi na główną promenadę. Z uwagi na brak miejsca na podwórku (brak dojazdu) na życzenie dysponujemy - udostępnianymi bezpłatnie miejscami na samochód za ogrodzeniem ośrodka wczasowego około 150 metrów od kwatery.

Info-Grafika
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy