Dom gościnny Jarek Rowy tanie nowe pokoje

Opis

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 dnia następnego.

Zapraszamy do naszych nowych, komfortowo urządzonych pokoi gościnnych. W każdym pokoju łazienka, TV plazma, czajnik, lodówka, naczynia, pościel, sprzęt plażowy.

Do dyspozycji gości parking, grill, plac zabaw dla dzieci.

Obiekt nasz położony jest w bliskiej odległości od morza 400m (8 minut spacerkiem drogą prowadzącą przez las).

Na życzenie klienta wystawiamy faktury vat.
tło

Rowy

Rowy to mała, aczkolwiek wraz z rozpoczęciem letnich wakacji - tętniąca życiem, miejscowość letniskowa, położona w województwie pomorskim w gminie Ustka.

Bardzo dobre usytuowanie miejscowości czyni z niej atrakcyjny cel dla osób planujących wypoczynek nad morzem. Na zachód od Rowów zwiedzić możemy przepiękne wybrzeże klifowe, natomiast na wschód - Słowiński Par Narodowy z ruchomymi wydmami.

Rowy to idealne rozwiązanie dla osób stroniących od dużych betonowych kurortów, to bardzo dobre miejsce do planowania wycieczek po wybrzeżu środkowym - bliskie położenie do Ustki i Łeby.

Miejscowość posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegowo - gastronomiczną z licznymi restauracjami, barami, lodziarniami i smażalniami ryb. Oczywiście nie brakuje tu również sklepów z upominkami i prezentami.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Domki

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Pokoje

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Ogród

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt