Opis

Starając się dotrzeć do jak największego grona miłośników urlopowania nad naszym pięknym polskim morzem, pragniemy przybliżyć Państwu nasza ofertę, jednocześnie prezentując jak najszerzej gamę możliwości wypoczynkowych które oferuje region środkowego Pomorza.

Pole namiotowe Wagabunda prowadzone przez Krystynę i Jana Macegoniuk istnieje już 15 lat. W ciągu minionych lat zdobyliśmy sobie uznanie na rynku ofert turystycznych, a fakt wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi potwierdza wciąż rosnąca grupa wczasowiczów, którzy corocznie odwiedzając polskie wybrzeże wybierają na miejsce urlopu właśnie nasze pole namiotowe.

Wciąż staramy się ulepszać nasza ofertę wypoczynkowa, oferując przybywającym do Rowów wczasowiczom spokojny urlop na łonie natury. Wiedząc jak bardzo większość z Państwa ceni sobie ciszę i spokój, nasz camping stawia sobie na celu zapewnienie każdemu z naszych gości maksimum prywatności niezbędnej do udanego wypoczynku.

Wiemy jak ważnym elementem wypoczynku nad morzem jest plażowanie, te aktywne jak i tradycyjne wylegiwanie się w słońcu. Dziś Rowy to przede wszystkim turystyka oraz szeroka i piękna plaża ze złotym piaskiem, do której blisko jest z każdego punktu miejscowości. Zapewne docenią Państwo fakt iż znajduje się ona zaledwie 5 min spacerkiem od naszego obiektu. Miejsca do gry w siatkówkę dają możliwość aktywnego wypoczynku, a obecność ratowników WOPR zapewni bezpieczny wypoczynek nad wodą.

Nasz camping znajduje się niedaleko głównej arterii komunikacyjnej, lecz biorąc pod uwagę wielkość całej miejscowości można powiedzieć iż położony jest na uboczu. Dzięki temu trafić do nas jest niezwykle prosto, jednocześnie położenie takie sprawia, iż otoczony szpalerem świerków camping wydaje się oaza spokoju.
tło

Opinia

Witam.

Właśnie wróciłem z Wagabundy.

Jako że był to mój pierwszy wyjazd i wszystko było obce i nowe to powiem że to miejsce zrobiło na mnie fantastyczne wrażenie. Fajny właściciele (pomogli mi rozstawić przyczepę), bardzo czyste i przyjazne miejsce. Kampery (z Niemiec) zmierzające do Rowów jechały prosto na Wagabunde a warto wspomnieć, że są też inne kampingi. Właściciel służy pomocą w każdej chwili jest bardzo uczynny i pomocny. Nie ma ograniczeń (w ramach rozsądku), mogą być zwierzęta, grille więglowe itp. Łazienki czyste z ciepłą wodą od 7 - 11 i 17 - 22. Jest specjalne miejsce na zrzut ścieków - garaż na rowery jak ktoś ma mało miejsca w przedsionku. Długo by wymieniać - polecam. Żonie się podobało a jak jej się podobało to musi być super http: //forum. karawaning. pl/topic/9269 - rowy - kemping - wagabunda/

Świetne miejsce jeśli chodzi o udany i niezbyt drogi wypoczynek nad polskim morzem. Byłam tam z rodziną po raz pierwszy i przyznaje że miejsce bardzo przyjemnie nas zaskoczyło. Nie dość że znajduje się bardzo niedaleko od plaży i centrum miejscowości to zaraz w pobliżu jest też park narodowy. Sam plac przestronny, miejscami zacieniony, dużo zieleni. Dzieciaki miały mnóstwo przstrzeni do biegania i zabawy. Łazienki zadbane, czyste a obsługa niezwykle pomocna i uprzejma. Zachęcam każdego kto planuje pobyt nad Bałtykiem

http: //www.pola-namiotowe.info/wagabunda,259,podglad. html
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt