Pokoje i apartamenty w Rowach

Opis

Oferujemy apartamenty i pokoje 4 osobowe w Rowach, wyposażone w pełne aneksy kuchenne z płytami grzewczymi, a pokoje 2 i 3 osobowe w mini aneksy w których na wyposażeniu jest czajnik elektryczny, minilodówka oraz zastawa śniadaniowa.

Wszystkie pokoje i apartamenty mają swoje oddzielne wyjścia na balkon lub taras. Apartamenty na parterze posiadają oddzielne wejścia. W każdym apartamencie i pokoju znajduje się nowocześnie urządzona łazienka z kabiną prysznicową oraz komfortowe meble hotelowe, telewizory LCD, dostęp do Wi-Fi, sprzęt plażowy.

Z balkonów na piętrze mogą się Państwo dodatkowo cieszyć widokami na jezioro Gardno. Do dyspozycji gości na piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z płyta grzewczą elektryczną, mikrofalą, dużą lodówką.

Obiekt położony w cichej części Rowów, blisko jeziora 200m do morza 500m. Na terenie obiektu znajduje się parking monitorowany, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grilowania, rowery. Obiekt całorocznie ogrzewany.

Piękna okolica gwarancją wspaniałego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt