Opis

Zapraszamy na wczasy rodzinne do malowniczego Rozewia. Oferujemy w pełni wyposażone domki holenderskie dla 6 - 8 osób. Nasz obiekt graniczy z lasem. Do plaży rowerem 5 minut, samochodem 3 minuty. Sklep i restauracja rowerem 2 minuty.

DOMKI HOLENDERSKIE
  • powierzchnia użytkowa 33m² (3 m x 11 m)
  • eleganckie wnętrze
  • salon z telewizorem
  • aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy
  • 3 sypialnie: z małżeńskim łóżkiem, sypialnia z dwoma osobnymi łóżkami 1 - osobowymi i sypialnia z 2 łóżkami piętrowymi
  • łazienka z WC, kabina prysznicowa
Ponadto na wyposażeniu każdego domku znajdują się: firanki, zasłonki, czysta pościel, parawan plażowy, sztućce i szklanki dostosowane do ilości miejsc w domku, lodówka, talerze, garnek do podgrzania posiłku, papier toaletowy, worki na śmieci, suszarka rozkładana na pranie, stół z ławami na zewnątrz domku, parasol.

UWAGA: Należy posiadać własne ręczniki.
tło

O Miejscowości

Rozewie to Przylądek nad Morzem Bałtyckim oraz osiedle położone w granicach administracyjnych miasta Władysławowa. Przez długie lata Przylądek uznawano za najdalej wysunięty na północ skrawek wybrzeża. Od 1959 roku Przylądek objęty jest krajobrazowym rezerwatem Przylądek Rozewie o powierzchni 12,15 ha.

Chronione są bukowe lasy na wysokim brzegu klifowym. Większość drzew ma około 120 lat, ale występują tu także ponad dwustuletnie drzewa o obwodzie pnia dochodzącym do 3 m. Miejsce to rozsławiła zbudowana w roku 1821 latarnia morska. W roku 1978 wieża została podwyższona o 8 m. W budynku latarni mieści się stała ekspozycja muzealna, poświęcona latarnictwu.

Latarnia udostępniona jest do zwiedzania przez cały rok (9.00 - 16.00).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt