Opis

Zapraszamy na wczasy rodzinne do malowniczego Rozewia. Oferujemy w pełni wyposażone domki holenderskie dla 6 - 8 osób. Nasz obiekt graniczy z lasem. Do plaży rowerem 5 minut, samochodem 3 minuty. Sklep i restauracja rowerem 2 minuty.

DOMKI HOLENDERSKIE
  • powierzchnia użytkowa 33m² (3 m x 11 m)
  • eleganckie wnętrze
  • salon z telewizorem
  • aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy
  • 3 sypialnie: z małżeńskim łóżkiem, sypialnia z dwoma osobnymi łóżkami 1 - osobowymi i sypialnia z 2 łóżkami piętrowymi
  • łazienka z WC, kabina prysznicowa
Ponadto na wyposażeniu każdego domku znajdują się: firanki, zasłonki, czysta pościel, parawan plażowy, sztućce i szklanki dostosowane do ilości miejsc w domku, lodówka, talerze, garnek do podgrzania posiłku, papier toaletowy, worki na śmieci, suszarka rozkładana na pranie, stół z ławami na zewnątrz domku, parasol.

UWAGA: Należy posiadać własne ręczniki.
tło

O Miejscowości

Rozewie to Przylądek nad Morzem Bałtyckim oraz osiedle położone w granicach administracyjnych miasta Władysławowa. Przez długie lata Przylądek uznawano za najdalej wysunięty na północ skrawek wybrzeża. Od 1959 roku Przylądek objęty jest krajobrazowym rezerwatem Przylądek Rozewie o powierzchni 12,15 ha.

Chronione są bukowe lasy na wysokim brzegu klifowym. Większość drzew ma około 120 lat, ale występują tu także ponad dwustuletnie drzewa o obwodzie pnia dochodzącym do 3 m. Miejsce to rozsławiła zbudowana w roku 1821 latarnia morska. W roku 1978 wieża została podwyższona o 8 m. W budynku latarni mieści się stała ekspozycja muzealna, poświęcona latarnictwu.

Latarnia udostępniona jest do zwiedzania przez cały rok (9.00 - 16.00).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt