Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do 4 nowych 5 - osobowych domków letniskowych z drewna, położonych w bardzo spokojnej miejscowości Rusinowo, 15 km od Darłowa oraz 4 km od Jarosławca.

Każdy z 4 domków ma powierzchnię 35m² i składa się z:
  • salon wyposażony jest w kanapę 2 - osobową, stół i krzesła oraz TV z DVD
  • aneks kuchenny pozwala na przygotowanie codziennych posiłków. Jest lodówka, kuchenka gazowa, czajnik oraz wszelkie niezbędne naczynia kuchenne
  • w jednej z sypialni znajduje się duże 2 - osobowe łóżko natomiast w drugiej łóżko piętrowe
  • łazienka z prysznicem
  • przestrzenny taras, idealny do wieczornych biesiad przy grilu
Na wyposażeniu każdego domku jest plażowy parawan, suszarka na bieliznę, grill oraz kołdry (bez poszewek i prześcieradła) Na terenie Ośrodka znajduje się plac zabaw, oraz parking dla jednego samochodu na domek (przy większej liczbie pojazdów należy wcześniej zapytać o dostępność miejsc parkingowych).

UWAGA: Do placu zabaw będzie dołączona TRAMPOLINA.

Działka jest ogrodzona i całkowicie bezpieczna - parkowanie bezpłatne.

Nazwa Bajkowa Kraina wzięła się od nazw ulic towarzyszących Państwu podczas dojazdu do naszego ośrodka np. Żwirka i Muchomorka, Bajkowa, Calineczki.

Piękna, piaszczysta oraz szeroka plaża oraz bliskość lasu i zieleni pozwoli na bardzo dobry wypoczynek. Dojście do morza przez las ok 15 - 20 minut spacerkiem, można również dojechać samochodem. W Jarosławcu znajduje się Aquapark, kawiarnie, smażalnie ryb oraz kluby. Również z Jarosławca mogą Państwo dojechać ścieżką rowerową z licznymi widokami do Darłowa.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Filmy

Nasz Film

Lokalizacja

Kontakt