Opis

Zapraszamy Państwa nad polskie morze do miejscowości Rusinowo oddalonej o 2km od znanej miejscowości turystycznej Jarosławiec.

Naszym gościom oferujemy pobyt w pięciu domkach holenderskich. Domki położone są na skraju lasu i oddalone są zaledwie około 600 m od morza. Rusinowo i okolice to miejsca, w których odnajdą Państwo ciszę i spokój. A zieleń otoczenia, poranny śpiew ptaków, piękna plaża i morze pomogą oderwać się od kłopotów i zregenerować siły. Atrakcją okolicy jest mieszczący się w Jarosławcu AQUA PARK na świeżym powietrzu.

Domki składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym (naczynia, sztućce, garnki, kuchenka gazowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy) oraz pokoju i toalety z prysznicem. W każdym salonie znajduje się miejsce do spania. Przy każdym z naszych pięciu domków znajduje się drewniany taras, meble ogrodowe, gril, suszarka na bieliznę i leżak plażowy. Domki przystosowane są na pobyt 4 - 6 osób.
  • Oferujemy Państwu również miejsce do zorganizowania ogniska, stół do tenisa stołowego, a dla najmłodszych naszych gości plac zabaw - huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica, trampolina.
  • Bez obaw można pozostawić na nim bawiące się dzieci ponieważ nasz teren jest zamknięty i bezpieczny.
  • Dla amatorów wycieczek rowerowych oferujemy 5 dużych rowerów oraz 2 małe rowerki dla najmłodszych.
  • Jest również możliwość zamontowania siedzonka dla dziecka.
  • Na terenie naszej posesji gwarantujemy bezpłatny parking dla gości. Na życzenie wczasowiczów z malutkimi dziećmi zapewniamy drewniane łóżeczko oraz krzesełko do karmienia.
  • Jest również możliwość skorzystania z deski do prasowania oraz żelazka.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt