Opis

Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do wypoczynku w naszych domkach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie zarówno z Jarosławcem, jak i samą plażą. To właśnie tutaj stworzyliśmy miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć od codzienności i cieszyć się rześkim powietrzem podczas spacerów i wypraw rowerowych, czy chociażby zwykłego plażowania.

Domek duży - piętrowy, przeznaczony dla 6 osób (chyba że indywidualne ustalenie z właścicielem będą inne). Na parterze domku, rozkładana 2 - osobowa wersalka, na piętrze domku rozkładana 2 - osobowa wersalka, i 3 pojedyncze łóżka. Domek wyposażony w łazienkę z prysznicem, kompletny sprzęt do gotowania, lodówkę, grzejnik elektryczny, 2 leżaki plażowe, parawan, grill, telewizor, DVD. W domku można podłączyć tunery do telewizji satelitarnej przywiezione przez Państwa z domów (Polsat, telewizje na kartę i inne). Na terenie znajduje się 6 rowerów przeznaczonych do użytkowania przez gości.

Domek mały - parterowy, przeznaczony dla 4 osób. W domku, rozkładana 2 - osobowa wersalka w pokoju głównym, w drugim pokoju 2 pojedyncze łóżka. Domek wyposażony w łazienkę z prysznicem, kompletny sprzęt do gotowania, lodówkę, grzejnik elektryczny, 2 leżaki plażowe, parawan, grill, telewizor, DVD. W domku można podłączyć tunery do telewizji satelitarnej przywieziony przez Państwa z domu, (Polsat, telewizje na kartę i inne). Na terenie znajduje się 6 rowerów przeznaczonych do użytkowania przez gości.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt