Opis

Przystań u Piotra w Rusinowie znajduje się 800 m od morza na skraju lasu. Malownicze położenie oraz zaciszna atmosfera sprawią, że spędzą Państwo urocze chwile blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Gospodarze Piotr i Grażyna zadbają o wszelkie udogodnienia Państwa pobytu, które składają się na udany rodzinny wypoczynek.

W Przystani znajduje się 8 nowych, drewnianych, przestronnych i całkowicie wyposażonych domków o powierzchni 45 m². Domki zostały zbudowane z wysokiej klasy drewna w latach 2014 - 2015. Każdy z nich pomieści 5 - 7 osób. Do dyspozycji gości są 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz taras z grillem.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking, goście mogą korzystać z rowerów oraz sprzętu plażowego. Oferujemy również bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz możliwość korzystania z ogrodzonego placu zabaw.

Piękna okolica Rusinowa stwarza ogromne możliwości dla amatorów wycieczek pieszych, rowerowych, grzybobrania oraz plażowania. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt