Ośrodek Niebiańska Plaża76-034 Sarbinowo   woj. zachodniopomorskie
ul. Piaskowa 19 

tel. 600-252-126 , tel. 502-616-804


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Ośrodek Niebiańska Plaża znajduje się 200 m od morza w Sarbinowie, w spokojnej i cichej okolicy.

Od tętniącego życiem centrum Sarbinowa dzieli nas krótki spacer. Czysta, szeroka i niezatłoczona plaża, wzdłuż której rozciąga się promenada zaspokoi Państwa wakacyjne oczekiwania.

Naszych gości zapraszamy do domków 4 - 5 osobowych o wysokim komforcie i standardzie wyposażenia.

Domki letniskowe Ośrodka "Niebiańska Plaża" położone są w odległości 200 m od pięknej sarbinowskiej plaży. Teren działki jest ogrodzony i zamykany na noc. Na terenie znajduje sią plac zabaw dla dzieci oraz parking. Nasze domki przeznaczone są dla maksymalnie 5 osób.

W salonie połączonym z aneksem kuchennym znajduje się TV oraz kanapa rogowa, która po rozłożeniu zamienia się w 2 osobowe łóżko. Aneks kuchenny wyposażony jest, oprócz tradycyjnych sprzętów, w lodówkę, czajnik elektryczny oraz kuchenkę elektryczną. Nie zezwalamy na podłączenie kuchenki mikrofalowej. Domek posiada łazienkę z toaletą, prysznicem i gorącą wodą przez całą dobę.

W sypialni znajdują się 3 łóżka (1 piętrowe i jedno pojedyncze), a także szafa i półki. Przed każdym domkiem jest mały ogródek z parasolem, stołem ogrodowym z krzesłami oraz grillem

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy