Opis

Polecamy Państwu całoroczne, 6 - osobowe domki w Sarbinowie, o powierzchni około 50m² każdy. Są one usytuowane blisko morza, w oazie ciszy.

Od szerokiej piaszczystej plaży dzieli je odległość zaledwie 200 metrów.

Na parterze domku znajduje się salon z dwuosobowym narożnikiem wypoczynkowym i telewizorem, połączony z salonem aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienka z kabiną prysznicową. Na piętrze są dwie sypialnie, w każdej 2 - osobowe łóżko i pojedyncze. Przy jednej z sypialni jest balkon. Miłe urozmaicenie stanowi taras z kompletem ogrodowym i grillem.

Posesja jest ogrodzona i strzeżona. Na terenie obiektu są miejsca parkingowe. Do dyspozycji dzieci przygotowaliśmy zjeżdżalnię, piaskownicę i huśtawki.

W sprawie aktualnego cennika prosimy o kontakt telefoniczny.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt