Opis

"Złotobrzeg" znajduje się w Sarbinowie, około 800 metrów od centrum miejscowości i 600 metrów od plaży. Spokój oraz klimat naszego miasteczka jest bardzo często doceniany przez wczasowiczów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pokoje 1,2,3 oraz 4 - osobowe z własnymi łazienkami lub ze wspólnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji naszych gości posiadamy sprzęt plażowy (leżaki, parawany). Ponadto na ogrodzonej posesji naszego obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Z kolei w ogrodzie "Złotobrzegu" mogą Państwo odpocząć z kubkiem kawy pod altaną, a wieczorową porą grillować tam z rodziną lub przyjaciółmi. Nasi najmłodsi goście również nie powinni się nudzić - mamy dla nich specjalny kącik, jakim jest plac zabaw.

Co więcej, w bliskim sąsiedztwie naszego obiektu znajduje się restauracja oraz sklep spożywczy, choć do dyspozycji naszych gości posiadamy również aneks kuchenny.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt