Opis

Zapraszamy Państwa serdecznie do kwater prywatnych Azak w miejscowości Sarbinowo.

Sarbinowo to szerokie, czyste plaże i najczystsza morska woda.

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2 - 6 osobowe w trzech obiektach, zlokalizowanych w przybrzeżnym pasie naszej miejscowości.

W pierwszym budynku położonym przy samej plaży, polecamy 7 pokoi z łazienkami, lodówkami i TV. W każdym z nich są również czajniki i sprzęt plażowy. Parking zapewniamy przy obiekcie.

Drugi budynek oddalony jest 100 m od morza. Wszystkie pokoje są z łazienkami i TV, dysponujemy również dwoma przyczepami kempingowymi. Wszystkim zapewniamy dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Na zewnątrz znajduje się grill i ogrodzony parking.

W trzecim budynku oddajemy pokój typu studio, (pokój dzienny i 2 sypialnie), duża łazienka, przedpokój, TV, lodówka. Może tu przebywać rodzina w "większym składzie".

Ze względu na niewielką ilość miejsc w każdym obiekcie panuje tam kameralna atmosfera, która sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi w ciszy i spokoju.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wczasy nad morzem w Sarbinowie
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt