Menu

Pokoje Gąski na fali76-034 Sarbinowo Paprotno 5 woj. zachodniopomorskie
  

tel. 793-071-294


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszam wszystkich na letni wypoczynek w pensjonacie nad morzem bałtyckim

Pierwszy termin w maju i czerwcu 2015, cały letni sezon.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich marzących o wspaniałych wczasach nad morzem do zapoznania się z naszą ofertą.

Obiekt położony jest w zacisznym miejscu, w obrębie miejscowości Gąski, około 450 m od morza. Teren jest bardzo duży i ogrodzony - powierzchnia zajmuje 21677 m².

Pensjonat Gąski Na Fali to oferta dla wszystkich ceniących sobie spokój, ciszę i relaks. Na gości czekają pokoje 2,3 i 4 osobowe.

Każdy pokój posiada:
  • własna łazienkę, - telewizor, - lodówkę, - naczynia (talerze, szklanki, sztućce, łyżki, widelce itp
  • czajnik bezprzewodowy - sprzęt plażowy - parawan
W budynku znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny. Na terenie ośrodka znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe ze swobodnym wjazdem i wyjazdem, oraz miejsce dla rowerów. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do gry w siatkówkę, kilka miejsc do grilla z kompletami mebli ogrodowych, altanki dla ochłody.

Miłośników wędkowania zapraszamy do łowienia ryb w naszym dzikim stawie, ogrodzonym dla bezpieczeństwa dzieci. Istnieje możliwość urządzenia samodzielnego ogniska.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy duży plac zabaw na świeżym powietrzu. Obejmuje on piaskownicę, drewniany domek ze ślizgawką, huśtawki, na placu znajduje się trampolina, duże piłki do skakania.

Akceptujemy pieski.
O Miejscowości
Gąski są małą, letniskową miejscowością położoną na zachodnim wybrzeżu, niedaleko Mielna. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża zachęca do kąpieli morskich oraz słonecznych i uprawiania sportów wodnych. W Gąskach przygotowano dla turystów dobrą, niedrogą bazę noclegową i gastronomiczną.

Plaża w Gąskach jest czysta i szeroka - idealna plaża dla rodzin z małymi dziećmi i ludzi, którzy nie lubią tłoku. Latarnia Morska w Gąskach - została zbudowana pod koniec XIX wieku, osiąga wysokość ponad 50 metrów. Wykonana z cegły latarnia z wieżą o okrągłym przekroju, jest udostępniona do zwiedzania. Żeby dotrzeć na taras widokowy i podziwiać przepiękną panoramę morza i pobliskie miejscowości letniskowe trzeba, ze względu na wysokość wieży, pokonać aż 190 kamiennych schodów - ale warto.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy