Opis

Zapraszam na wakacje nad morzem do malowniczej, cichej i spokojnej miejscowości Sasino, otoczonej lasami, położonej 4km od morza w miejscowości Stilo z piękną latarnią morską, 11km od Lubiatowa, 10km od Sarbska, gdzie znajduje się Sea Park oraz jezioro Sarbsko z szkołą windsurfingu, 20km od tętniącej życiem Łeby z mnóstwem atrakcji za dnia jak i w nocy. Idealna opcja, dla każdego coś się znajdzie.

Oferuję pokoje 1,2,3,4 osobowe z łazienkami, ogólnie dostępną i wyposażoną kuchnię, pralnię, pokój z bilardem, a także salę telewizyjną, z wygodnymi kanapami, gdzie można spotkać się w większym gronie. W dużym ogrodzie jest miejsce na wypoczynek, grilla i ognisko.

Dla miłośników jazdy konnej, w pobliżu znajduje się stadnina koni, do najbliższego sklepu zaledwie kilka kroków, a restauracja tuż obok. Obszerny parking w cenie.

Akceptuję małe zwierzęta.

Doba hotelowa do dogadania.

Naszym gościom na życzenie organizujemy przejażdżki bryczką. W pobliżu znajduje się również stadnina koni, gdzie można pobierać nauki jazdy konnej. Tuż za naszym pensjonatem rozciąga się las pełen grzybów i jagód co sprawia, że miejsce to warte jest odwiedzenia również poza sezonem letnim.

Akceptujemy małe zwierzęta i wystawiamy faktury. Nasz obiekt położony jest w odległości 4 km od morza. Droga wiedzie przez przepiękny rezerwat przyrody, a można ją pokonać pieszo bądź wypożyczonym na miejscu rowerem. Zapraszamy serdecznie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt