Collins Beach

Opis

Ośrodek Collins Beach w Sianożętach położony jest bezpośrednio nad morzem z własnym zejściem na plażę. Od naszego ośrodka do Ustronia Morskiego prowadzi nadmorska promenada wraz ze ścieżką rowerową. Zajmuje nieomal hektar powierzchni, jest ogrodzony i dozorowany. Na terenie ośrodka znajdują się bar, restauracja, parking, plac zabaw dla dzieci, świetlica dla gości wyposażona w gry zręcznościowe. Pobyt zwierząt w ośrodku dodatkowo płatny. Zakwaterowanie w murowanych domkach pojedynczych i podwójnych. Wszystkie z własnymi tarasami i pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo domki są wyposażone w lodówkę, TV z pilotem, czajnik elektryczny, stół i krzesła, szafę. W każdym pokoju znajdują się dwa jednoosobowe łóżka. Leżaki i parawany są do dyspozycji gości.

Bezpośrednie sąsiedztwo plaży oraz liczne atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów sprawiają, że Ośrodek Collins Beach jest wymarzonym miejscem dla rodzinnych wakacji.

Na terenie Ośrodka znajdują się trzydzieści trzy nowe, drewniane domki letniskowe, wszystkie wybudowane w przeciągu ostatnich dwóch lat (2011 - 2013). Każdy domek na terenie Ośrodka posiada pełen węzeł sanitarny i własny taras oraz telewizję satelitarną. Dodatkowo wszystkie domki wyposażone są w grill, parawany, leżaki oraz suszarki na ubrania. Bezpłatnie, do dyspozycji gości są łóżeczka turystyczne dla dzieci oraz barierki ochronne na schody.

DOMKI:

Domki drewniane VIKI LUX (powierzchnia ok. 75 m², dla 6 - 8 osób; bardzo wysoki standard)

Sześć nowych, komfortowych, dwukondygnacyjnych, ocieplanych domków.

Domki składają się z: przestrzennego pokoju wypoczynkowego (wyposażonego w rozkładany narożnik, stolik kawowy, stół i 6 krzeseł, szafę, szafkę na odzież i obuwie, komodę i telewizor LCD), aneksu kuchennego (wyposażonego w: dużą lodówkę, zmywarkę, płytę grzewczą, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne, zastawę stołową oraz sztućce) oraz łazienki z wanną. Na piętro prowadzą bezpieczne dwubiegowe schody, gdzie znajdują się dwie sypialnie (pierwsza sypialnia wyposażona jest w łóżko małżeńskie, dwie szafki nocne oraz komodę z telewizorem LCD; druga sypialnia z balkonem, wyposażona jest w 3 łóżka pojedyncze o wym. 90x200cm, jedno łóżko o wym. 80x160cm, stolik nocny oraz szafę i komodę) oraz łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Domki posiadają własne tarasy wyposażone w meble ogrodowe oraz ogrodzone, przestrzenne ogródki z kamiennymi grillami.

Domki drewniane VIKI (powierzchnia ok. 70 m², dla 6 - 8 osób; bardzo wysoki standard)

Trzynaście nowych, komfortowych, dwukondygnacyjnych, ocieplanych domków, wybudowanych w latach 2011 - 13.

Domki składają się z: przestronnego pokoju wypoczynkowego (wyposażonego w rozkładany narożnik, stolik kawowy z 2 krzesłami, stół i 6 krzeseł barowych, dużą szafę, komodę i telewizor LCD), aneksu kuchennego (wyposażonego w: lodówkę, czajnik elektryczny, elektryczną płytę grzewczą, naczynia kuchenne, zastawę stołową oraz sztućce) oraz łazienki z wanną. Na piętro prowadzą bezpieczne dwubiegowe schody, gdzie znajdują się dwie sypialnie (pierwsza sypialnia wyposażona jest w łóżko małżeńskie, dwie szafki nocne oraz komodę z telewizorem LCD; druga sypialnia z balkonem, w zależności od domku, wyposażona jest w 2,3 lub 4 łóżka pojedyncze stolik nocny oraz szafę i komodę) oraz łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Domki posiadają własne tarasy wyposażone w meble ogrodowe oraz ogrodzone ogródki z kamiennymi grillami.

Domki drewniane BIANKA (powierzchnia ok. 40m², dla 4 osób; wysoki standard)

Siedem nowych, komfortowych, dwukondygnacyjnych, ocieplanych domków, wybudowanych w latach 2011 - 13.

Domki składają się z: pokoju wypoczynkowego (wyposażonego w: rozkładany narożnik, stół i 5 krzeseł, szafę, telewizor LCD), aneksu kuchennego (wyposażonego w: lodówkę, czajnik elektryczny, płytę grzewczą, naczynia kuchenne, zastawę stołową oraz sztućce) oraz łazienki, z kabiną prysznicową. Na piętrze znajduje się sypialnia, wyposażona w łóżko małżeńskie, dwa stoliki nocne oraz dużą komodę. Domki posiadają własne przestronne tarasy wyposażone w meble ogrodowe oraz ogrodzone ogródki, w których znajdują się kamienne grille.

Domek Drewniany AKACJA (powierzchnia ok. 30 m², dla 4 osób; wysoki standard)

Siedem nowych, komfortowych domków parterowych z antresolą, wybudowanych w latach 2012 - 13.

Domki składają się: z pokoju dziennego (wyposażonego w stół i 4 krzesła, szafę, telewizor LCD) z aneksem kuchennym (wyposażonego w: lodówkę, czajnik elektryczny, płytę grzewczą, naczynia kuchenne, zastawę stołową oraz sztućce), sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, dwoma stolikami nocnymi i komodą, łazienki z kabiną prysznicową oraz antresoli, gdzie znajduje się podwójne łóżko małżeńskie oraz komoda.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Ośrodek

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domek Venice Lux

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domek Viki Lux

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domek Viki

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domek Bianka

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domek Akacja

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt