Menu

Apartament Platan Complex72-600 Świnoujście   woj. zachodniopomorskie
ul. Chełmońskiego 4 

tel. 609-580-219 , tel. 513-716-177


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
W szafie na korytarzu nasi goście znajdą koce, parawany i leżaki plażowe, co z pewnością uprzyjemni wypoczynek nad morzem. Po prawej stronie od wejścia nasi klienci odkryją przytulną sypialnie z dużym łóżkiem i dwoma szafkami nocnymi skąpanymi w blasku hebanowych lampek. Na wprost sypialni znajduje się przestronna łazienka z nowoczesnym prysznicem, dużą umywalką, orzechowymi szafkami i odpowiednio dobranymi satynowymi dodatkami.

Najważniejszą częścią apartamentu jest starannie zaaranżowany pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym. W kuchni znajdą państwo niezbędne urządzenia AGD (lodówkę i płytę ceramiczną) oraz kompletne wyposażenie potrzebne do codziennego domowego życia (sztućce, zastawę stołową, kubki, szklanki i filiżanki oraz komplet garnków i patelni).

Dla wygody naszych gości przewidzieliśmy część jadalną z ekskluzywnymi ratanowymi krzesłami i pięknym stole z drewna orzechowego. W salonie wygodnie zasiądą państwo na kilkuosobowym narożniku przed dużym 32" ekranem telewizora LCD. Apartament wyposażyliśmy w DVD z ciekawą kolekcją filmów. Wieczorami zachody słońca nasi goście będą mogli podziwiać na przestronnym tarasie.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy