Opis

Dom gościnny "Dana" położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Świnoujścia. Znajduje się w niewielkiej odległości od morza (ok. 800m), a także blisko centrum oraz około 2 km od granicy z Niemcami. W pobliżu są: hipermarkety, McDonald"s, pizzerie oraz bary z domowymi obiadami, kolej UBB
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki. Do dyspozycji mają Państwo miejsce do grillowania oraz grilla. Jest możliwość przechowania rowerów.

- pokój nr. 1 Pokój 2 - osobowy na parterze z oddzielnym wejściem, z dwoma oddzielnymi łóżkami i łazienką oraz aneksem kuchennym. Możliwe miejsce parkingowe.

- pokój nr. 2 Pokój 4 osobowy na parterze z czterema oddzielnymi łóżkami, z aneksem kuchennym i łazienką. Możliwa dostawka.

- pokój nr. 3 Pokój 2 - osobowy na parterze z dwoma oddzielnymi łóżkami, łazienką i samodzielną kuchnią. Możliwa dostawka.

- pokój nr. 4 Pokój 3 - osobowy na II piętrze, z kanapą dwuosobową i łóżkiem, z własną łazienką. Wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona na trzy pokoje.

- pokój nr. 5 Pokój 2 - osobowy na II piętrze z łożem małżeńskim, z dużym słonecznym tarasem i łazienką. Wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona na trzy pokoje.

- pokój nr. 6 Pokój 4 - osobowy na II piętrze z łożem małżeńskim i kanapą dwuosobową, z dużym słonecznym tarasem i łazienką. Wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona na trzy pokoje.

- duże mieszkanie 2 - pokojowe z osobnym wejściem i bardzo dużym tarasem (dla 4 do 10 osób).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt