Opis

Ośrodek stanowi cześć Zespołu Szkół Morskich. Jest usytuowany w prawobrzeżnej dzielnicy Warszów. Okolica cicha i spokojna. Z dala od miejskiego gwaru. Dużo zieleni i lasu. Do dworca PKP ok. 800 m, do centrum ok. 1,5 km, do plaży ok. 2 km.

Ośrodek oferuje 250 miejsc noclegowych w jednym turnusie. Do dyspozycji: - pokoje 2 i 3 - osobowe - stołówka - samoobsługowe kuchnie na każdym piętrze - sale TV - świetlice do nauki własnej i zajęć grupowych - sala klubowa z pianinem - pralnie - sala komputerowa z Internetem - siłownie kulturystyczne - sala bilardowa - sala gimnastyczna 25 m x 15 m - boisko asfaltowe do piłki ręcznej - dwa boiska do koszykówki - tor przeszkód - plac apelowy z masztem - miejsce na ognisko - parking.

Cały teren ogrodzony i bezpieczny. Stróż nocny. Idealna baza do realizacji zorganizowanych wycieczek nad morze, po Świnoujściu, Ziemi Wolińskiej, po niemieckiej części wyspy Uznam (wspaniałe trasy rowerowe), a nawet wycieczek promowych na wyspę Borholm i do szwedzkiego miasta Ystad.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Lokalizacja

Kontakt