Ośrodek Kempingowy Relax72-600 Świnoujście   woj. zachodniopomorskie
ul. Słowackiego 1 

tel. (91) 321-39-12


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Ośrodek Campingowy Relax w Świnoujściu istnieje od 1970 roku. Obejmuje powierzchnię 3,2 ha. Położony jest w dzielnicy uzdrowiskowej miasta w odległości 200 m od morza, na pięknych terenach Parku Zdrojowego o wyjątkowych walorach wypoczynkowych.

Ośrodek dysponuje polem namiotowym, polem dla przyczep campingowych z możliwością podłączenia prądu oraz domkami campingowymi. Posiadamy domki 3 - osobowe z łazienką, lodówką, radiem, pościelą, czajnikiem elektrycznym oraz domki 4 - osobowe z łazienką, wyposażoną kuchnią, radiem, pościelą. Możliwość parkowania samochodów na terenie Ośrodka. Pole namiotowe może pomieścić 500 namiotów oraz 150 przyczep.

Na polu znajdują się sanitariaty, natryski z ciepłą wodą, kuchnia turystyczna. Na terenie Ośrodka znajduje się kawiarnia, sklep spożywczy, świetlica z TV, bilard, flippery oraz ogródek dla dzieci. Ośrodek jest ogrodzony i chroniony przez pracowników firmy ochroniarskiej przez całą dobę. Naszych gości obsługuje wykwalifikowana kadra pracownicza. Recepcja jest czynna całą dobę.

Ośrodek jest przygotowany do przyjmowania turystów w domkach campingowych cały rok.

Przyjmujemy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane: kolonie, obozy.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy