Opis

Obiekt zlokalizowany jest na dużym (0,17 ha) terenie oświetlonym i ogrodzonym, urządzonym małą architekturą i wybrukowanym chodnikami i parkingiem.

Do dyspozycji gości mamy pokoje 2 os. oraz 6 pomieszczeń 2 - pokojowych z pełnymi aneksami kuchennymi, 3 z nich mają klimatyzację. Pomieszczenia te zlokalizowane są w oddzielnym pawilonie hotelowym z bezpośrednimi wyjściami na teren obiektu. Goście mogą swobodnie korzystać z dużego trawiastego ogrodu z altaną, grillem i fontanną, dzieci z placu zabaw; a goście pomieszczeń 2 - pokojowych z całkowicie wyposażonej kuchni w pomieszczeniach. Pokoje 2 - os. wyposażone są w lodówki i czajniki elektryczne. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w łazienki i TV. W granicach posesji zapewniamy bezpłatny i bezpieczny parking oraz dostęp do internetu.

Misją Domu Wypoczynkowego Cichy Kącik jest zapewnienie wygody. bezpieczeństwa i miłych wspomnień z wakacji. Nasi Goście mają do dyspozycji w pełni samodzielne, nie krępujące miejsca pobytu oraz wyposażony w małą architekturę i miejsca parkingowe, ogrodzony, bezpieczny, o dużej powierzchni trawiasty teren. Obiekt szczególnie przygotowany jest dla pobytu rodzin z małymi dziećmi.

W pełni sprawdza się również jako przyjazne miejsce dla pobytu osób niepełnosprawnych, dzięki położeniu lokali na parterze w pawilonie hotelowym, z wyjściami bez schodów na teren obiektu.

Miejsca pobytu w większości nazywamy pomieszczeniami, bo są to w rzeczywistości apartamenty o obniżonym standarcie, ale zawierające jak samodzielne mieszkania, pełne aneksy kuchenne z wyposażeniem, łazienki i TV.

Mają powierzchnię od 30 do 50 m2. Cztery z nich są dwupokojowe, a dwa jednopokojowe.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt