Pokoje gościnne

Opis

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe z własną łazienką.

Nasz nowo powstały obiekt położony jest w centrum Sztutowa w odległości 30 min (2,5km) spacerem od plaży. Nad morze można również dojechać samochodem (3 min), znajduje się tam strzeżony, płatny parking. Każdy z pokoi ma własne, niekrępujące wejście od części północno - zachodniej, okna pokoi wychodzą na część południową posesji - ogród.

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w jednakowym standardzie, każdym z nich znajduje się łazienka z natryskiem, podwójna wersalka, łóżko, szafa, stół z krzesłami, telewizor, czajnik elektryczny i podstawowy zestaw naczyń. Do dyspozycji gości jest również kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową, lodówkę, mikrofalówkę i naczynia.

Na dużej posesji znajdziecie Państwo miejsce do parkowania i wypoczynku. W ogrodzie znaleźć można wiele miejsc, w których można spędzić czas - mini placyk zabaw dla dzieci, miejsce do gry w badmintona lub piłkę, miejsce do grilowania, stoły z ławami przy których miło zjeść posiłek na świeżym powietrzu.

Zapraszamy gości z rowerami, dysponujemy miejscem do bezpiecznego ich przechowywania.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt