Dom Wypoczynkowy Cichy Kącik

Dom wypoczynkowy Cichy Kącik82-110 Szutowo Kąty Rybackie  woj. pomorskie
ul. Rybacka 26 

tel. 602-234-735 , tel. (55) 247-87-95
email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:angielskirosyjski
Opis
Obiekt zlokalizowany jest na dużym (0,17 ha) terenie oświetlonym i ogrodzonym, urządzonym małą architekturą i wybrukowanym chodnikami i parkingiem.

Do dyspozycji gości mamy pokoje 2 os. oraz 6 pomieszczeń 2 - pokojowych z pełnymi aneksami kuchennymi, 3 z nich mają klimatyzację. Pomieszczenia te zlokalizowane są w oddzielnym pawilonie hotelowym z bezpośrednimi wyjściami na teren obiektu. Goście mogą swobodnie korzystać z dużego trawiastego ogrodu z altaną, grillem i fontanną, dzieci z placu zabaw; a goście pomieszczeń 2 - pokojowych z całkowicie wyposażonej kuchni w pomieszczeniach. Pokoje 2 - os. wyposażone są w lodówki i czajniki elektryczne. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w łazienki i TV. W granicach posesji zapewniamy bezpłatny i bezpieczny parking oraz dostęp do internetu.

Misją Domu Wypoczynkowego Cichy Kącik jest zapewnienie wygody. bezpieczeństwa i miłych wspomnień z wakacji. Nasi Goście mają do dyspozycji w pełni samodzielne, nie krępujące miejsca pobytu oraz wyposażony w małą architekturę i miejsca parkingowe, ogrodzony, bezpieczny, o dużej powierzchni trawiasty teren. Obiekt szczególnie przygotowany jest dla pobytu rodzin z małymi dziećmi.

W pełni sprawdza się również jako przyjazne miejsce dla pobytu osób niepełnosprawnych, dzięki położeniu lokali na parterze w pawilonie hotelowym, z wyjściami bez schodów na teren obiektu.

Miejsca pobytu w większości nazywamy pomieszczeniami, bo są to w rzeczywistości apartamenty o obniżonym standarcie, ale zawierające jak samodzielne mieszkania, pełne aneksy kuchenne z wyposażeniem, łazienki i TV.

Mają powierzchnię od 30 do 50 m2. Cztery z nich są dwupokojowe, a dwa jednopokojowe.
Cennik
Ceny od 40 zł do 50 zł.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy