Menu

Pokoje Gościnne Willa Sonia

Dom mieszkalny z pokojami do wynajęcia72-344 Trzęsacz   woj. zachodniopomorskie
ul. Olszynowa 22 

tel. (91) 386-24-38 , tel. 515-298-505
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszamy Państwa do cichej i spokojnej miejscowości nadmorskiej Trzęsacz. Dom nasz położony jest z dala od zgiełku w zacisznym miejscu około 350 m od morza. Posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe komfortowo wyposażone, w każdym znajduje się TV, lodówka i łazienka. Parking w granicach posesji. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego, komfortowo urządzonego domu z pokojami gościnnymi. U nas znajdziecie Państwo idealne warunki do wypoczynku.

W każdym pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (WC, natrysk, umywalka), telewizor, lodówka, czajnik, sztućce, talerze. i najważniejsze dla dobrego samopoczucia i wypoczynku wygodne łóżka do spania.

Posiadamy w ofercie pokoje 2 i 3 osobowe z możliwością dostawienia łóżek polowych. Istnieje również możliwość używalności kuchni. Dom nasz położony jest 350 m od plaży w bardzo cichej miejscowości TRZĘSACZ znanej z ruin zabytkowego kościoła.

Klifowy brzeg, czysta plaża, przepełnione jodem powietrze to atuty tego miejsca, bezpośrednia bliskość Rewala to dodatkowa atrakcja. Dla naszych gości gwarantujemy możliwość korzystania z parkingu na terenie posesji, placu zabaw dla dzieci miejsca do grilowania. Serdecznie zapraszamy

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy