Menu

Willa Vip72-300 Trzęsacz   woj. zachodniopomorskie
ul. Nadmorska 8 

tel. 696-487-797 , tel. 605-532-000


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Opis
Oferujemy wynajem luksusowych w pełni wyposażonych apartamentów nad samą plażą w pięknej nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Wszystkie apartamenty z widokiem na morze, a nawet na plażę. Apartamenty trzy poziomowe, przystosowane do komfortowego wypoczynku 6 osób. Każdy Apartament posiada 3 kondygnacje:
  • Na parterze pokój kominkowy z łazienką i aneksem kuchennym
  • Na piętrze pokój dzienny z łazienką
  • Na poddaszu sypialnia
  • Każdy apartament posiada duży balkon z widokiem na morze
  • Apartamenty od strony północnej: dwa duże balkony
Miejsce parkingowe przy budynku na ogrodzonej posesji. Apartamenty w pełni umeblowane w każdym plazmowy telewizor z podłączoną kablówką. Bezpośrednio przy posesji, znajduję się nowooddany plac zabaw dla dzieci, w odległości 7m.
O Miejscowości
Trzęsacz słynący z ruin kościoła gotyckiego na skraju lądu na wysokim klifie jest bardzo ciekawą miejscowością wypoczynkową. 15 południk, stadnina koni, park dworski z XVIII w. wpisany do rejestru zabytków, paralotniarze, kolejka wąskotorowa i oczywiście niesamowita plaża. To tylko niektóre z atrakcji. Trzęsacz to także organizowany co roku światowej sławy koncert muzyki gitarowej. Miejscowość tą charakteryzuje malowniczy i wysoki kilkunasto metrowy klif, który pokazuje walkę morza i lądu na przestrzeni wieków. To miejsce wpisane jest w kalendarz każdego fana paralotni. Słońce plaża czysta woda. Trzęsacz to idealne miejsce dla Ciebie.

Info-Grafika
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy