Opis

Nasz obiekt usytuowany jest nad morzem i w pobliżu jeziora, w cichym ustronnym miejscu. Posesja jest ogrodzona. Na jej terenie istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu.

Do budynku jest osobne wejście dla wczasowiczów oraz przejście z budynku na ogród, gdzie znajduje się duży taras, miejsce do grilowania i huśtawka dla dzieci.

Naszym gościom oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe, z czego 2 pokoje są z balkonem. Pokoje są wyposażone m. in. w telewizor, wiatrochron, leżak, koc i czajnik elektryczny.

Woda ciepła jest przez całą dobę. Zapewniamy też swobodny dostęp do kuchni (lodówka do dyspozycji) z możliwością przygotowania na ciepło śniadań i kolacji.

Zapraszamy wielbicieli wędkowania. Najbliższa okolica to raj dla wędkarzy.

Odległość do morza: 250 m; do jeziora: 20 m. Serdecznie zapraszamy od weekendu majowego.

Naszym gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Cały teren budynku jest ogrodzony i oprócz dużej przestrzeni do rekreacji, zapewniamy bezpieczne miejsca parkingowe dla wszystkich samochodów naszych gości.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt