Menu

Apartamenty Kapitańskie

Apartamenty Kapitańskie na piętrze zabytkowego domu w kratę w Ustce

Cena od: 250 do morza: 150 m

76-270 Ustka   woj. pomorskie
ul. Marynarki Polskiej 25 

tel. 602-534-566


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
W ofercie dla Państwa mamy apartamenty nad morzem, dwupoziomowe wschodni i zachodni. Każdy z nich o powierzchni około 50m², składający się z salonu wraz z aneksem kuchennym i węzłem sanitarnym oraz sypialni, umieszczonej na antresoli. W sypialni są dwa jednoosobowe łóżka, a w salonie rozkładana rogówka dwuosobowa. Istnieje możliwość dostawki, po wcześniejszym uzgodnieniu. Wyposażenie apartamentów: aneks kuchenny: kuchenka mikrofalowa, płyta elektryczna, lodówka, toster, czajnik elektryczny, pochłaniacz nad kuchnią oraz wszystkie niezbędne naczynia, salon: TV - Sat, radio, DVD, wentylator, żelazko, sprzęt plażowy. Na posesji znajduje się parking, na którym są dwa miejsca parkingowe - po jednym na każdy apartament. Obiekt jest czynny przez cały rok. Zapraszamy do Ustki.
Ustka
Ustka jednym z najpopularniejszych kurortów nadmorskich na polskim wybrzeżu. Ustka, to przede wszystkim bardzo bogata baza noclegowa, każdy turysta znajdzie tu dla siebie nocleg.

Miejscowość ta, to nadmorskie uzdrowisko o wyjątkowych walorach klimatycznych oraz krajobrazowych, oferująca liczne zabiegi w miejscowych sanatoriach.

Można tu zwiedzić wiele różnych zabytków, między innymi neogotycki Kościół Zbawiciela z lat 80 XIX w, Muzeum Piekarnictwa, Latarnię Morską i oczywiście port.

W Ustce znajduje się długa promenada, bogata w obiekty gastronomiczne, miejsca gier i zabaw, oraz liczne ogródki i kawiarenki. W miejscowości są dwie plaże - wschodnia, bardzo licznie odwiedzana przez turystów, znajdująca się najbliżej pensjonatów, ośrodków wczasowych, oraz druga - zachodnia, oddalona od centrum nieco dalej, ale oferująca za to, ciszę i sielski spokój.

Ustka to wyjątkowa miejscowość, w której każdy turysta znajdzie coś dla siebie.

Istnieje możliwość dostawki do cztero osobowego apartamentu

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy