Apartament Przy Lesie76-270 Ustka   woj. pomorskie
ul. Kościelniaka 7 

tel. 601-323-009


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego nowego apartamentu położonego w zachodniej części Ustki przy ulicy Kościelniaka. Cicha i spokojna dzielnica otoczona nadmorskim sosnowym lasem zapewnia naszym Gościom dogodne warunki wypoczynku i pełny relaks. Plaża zachodnia jest oddalona od apartamentu około 500 metrów; nad morze można dotrzeć w ciągu 15 minut spacerkiem przez las lub dojechać samochodem. Przy zejściach na plażę zachodnią są dogodne parkingi dla zmotoryzowanych.

W pobliżu znajdują się stołówka, restauracja i bar.

Ustka apartament Przy Lesie to lokal 3 - pokojowy o powierzchni 54 metrów kwadratowych, w którym do dyspozycji Gości są:
  • pokój dzienny
  • dwie sypialnie
  • aneks kuchenny w pełni wyposażony
  • łazienka
Pokój dzienny posiada wyjście na balkon, z którego rozciąga się widok na plac zabaw dla dzieci. Przed budynkiem jest parking dla samochodów.

Przyjemna lokalizacja apartamentu - spokojna okolica, dużo zieleni i bezpieczne miejsce zabaw dla najmłodszych, czynią nasz lokal idealnym na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi.

Aby dojechać na ulicę Kościelniaka, należy na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami (przy Hotelu Lubicz) skręcić w lewo w ulicę Grunwaldzką, dalej jechać prosto ulicą Dworcową. Za mostem na Słupi trzeba pokonać krótki odcinek ulicy Darłowskiej i skręcić w pierwszą uliczkę w prawo - Wilczą. Stąd już każdy trafi na Kościelniaka.

Info-Grafika
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy