Opis

Dom wczasowy Usteczka powstał z myślą o osobach, które z racji wieku, ograniczonej sprawności, schorzeń, chcą zadbać o swoje zdrowie lepsze samopoczucie oraz kondycję fizyczną.

Atmosfera panująca w ośrodku sprawia, że nasi wczasowicze czują się tu jak u siebie. Sprzyja temu kameralny charakter i przytulność obiektu - możemy bowiem przyjąć ok. 25 osób na jeden turnus. Nasz obiekt to duża villa trzy kondygnacyjna. Na parterze mieszczą się gabinety: masażu, fizykoterapii, hydroterapii oraz domowe mini Medical SPA.

W dalszej części znajduje się sala jadalna z małą klubo - kawiarnią. Posiłki które serwujemy to głównie dnia tradycyjnej polskiej kuchni.

Natomiast w klubo - kawiarni można wypić dobrą kawę, herbatę a podniebienie uraczyć domowymi ciastami. Dla chętnego znajdą się również smaczne soki owocowe lub warzywne. W trakcie relaksowania się w wolnej chwili można poczytać dobrą książkę oraz świeżą prasę. W ciepłe słoneczne dni można rozkoszować się leżąc na leżaku zażywając kąpieli słonecznych albo cieszyć swój wzrok widokiem kolorowych bażantów królewskich mieszkających w wolierach pod strzecha.

Dalsza część ogrodu to miejsce grillowania i wspólnych biesiad. Przy grillu każdy z uczestników turnusu może porozmawiać, pośpiewać, potańczyć.

Na dwóch kondygnacjach mieści się dwanaście pokoi z tarasami ogólnodostępnymi z wyposażeniem hotelowym. Pokoje są dwu, trzy lub cztero osobowe (rodzinne). Na wyposażeniu w każdym pokoju jest: łazienka (kabiną prysznicową, umywalką wyposażona w ręczniki, suszarki). Wyposażenie poszczególnych pokoi to: łóżka hotelowe, toaletki z lustrami, szafki nocne z lampkami, stolik z krzesłami, szafy ubraniowe, lodówki, czajniki, naczynia oraz podstawowy sprzęt plażowy

Przy domu mamy niestrzeżony parking. Odległość od morza to 15 min spacerkiem.

Naszym gościom oferujemy i zapewniamy:
 • Mini Medical SPA - zabiegi pielęgnacyjne na ciało, odnowa biologiczna, laseroterapia, hydroterapia, fizjoterapia, masaże ciepłymi kamieniami bazaltowymi i inne
 • Organizujemy turnusy rehabilitacyjne (posiadamy specjalne zezwolenia na organizowanie turnusów rehabilitacyjnych wydane przez Urząd Wojewódzki woj. pomorskiego)
 • Miłą, rodzinną atmosferę
 • Bardzo dobre warunki pobytowe (pokoje 2; 3 osobowe (typ studio) lub samodzielne 2; 3 osobowe)
 • Bardzo smaczną kuchnię (3 posiłki dziennie z deserami) uwzględniające indywidualne potrzeby kuracjuszy
 • Opiekę lekarza (na początku i na koniec turnusu oraz w nagłych przypadkach), profesjonalny gabinet lekarski
 • Program kulturalny, organizacja świąt, nowego roku, imprez okolicznościowych
 • Wycieczki tematyczne, terenowe
 • Zamykane miejsca parkingowe
 • Pomoc w transporcie z dworca autobusowego bądź PKP, na początku turnusu i na koniec turnusu
 • Organizujemy wycieczki, narady, sympozja, konferencje, zjazdy, spotkania służbowe, eventy itp
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt