Ustka Szary Domek Kwatery Prywatne

Opis

Domek położony jest we wschodniej części Ustki przy drodze wyjazdowej na Rowy. Jest to spokojna okolica domków jednorodzinnych, oddalona od morza o ok 3 km. Do pięknej plaży prowadzi niedawno oddana do użytku droga rowerowa. Znajdujemy się tez na szlaku Ustka - Orzechowo. Orzechowo to malownicza, dziewicza osada z dala od hałaśliwego kurortu. W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze, stadnina koni, pub i knajpka z domowymi obiadami.

Położony w bezpośrednim sąsiedztwie szlak rowerowy łączy się ze szlakiem Zwiniętych Torów, który prowadzi do Orzechowa, Poddąbia czy Rowów. Szlak prowadzi leśnym ubitym duktem, który jest idealna wycieczka już dla 6 - 7 latków. Wiemy, bo przetestowaliśmy to osobiście wielokrotnie.

Dysponujemy również rowerami do wynajęcia, a także grillem i ogrodem, który jest do Państwa i Państwa pociech dyspozycji. Na terenie naszej posesji można bezpiecznie zostawić samochód i nie martwic się o miejsce parkingowe. Zaledwie 10m od naszego domu zatrzymuje się ciuchcia letnia, która zawiezie Państwa do centrum.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt