Opis

Zapraszamy do wypoczynku nad morzem w apartamentach usytuowanych na parterze w nowo wybudowanym obiekcie apartamentowo - mieszkalnym "Osiedle Wybrzeże" w Ustroniu Morskim. Budynek położony jest w odległości 400 m (w linii prostej) od morza, w sąsiedztwie niebywałej atrakcji turystycznej, jaką jest Aquapark.

Osiedle "Wybrzeże" stanowią budynki mieszkalne usytuowane równolegle do siebie. W każdym z nich znajdują się cztery mieszkania z ogródkiem na parterze oraz cztery dwupoziomowe apartamenty z tarasem. Wszystkie pomieszczenia rozplanowane są tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać naturalne światło, co sprzyja szybkiej aklimatyzacji i wygodzie mieszkania.

Dzięki znajdującej się wokół budynków powierzchni terenów zielonych mają Państwo możliwość swobodnego wypoczynku i relaksu, a plac zabaw znajdujący się w zamkniętej części osiedla będzie wspaniałą atrakcją dla najmłodszych. Wszystko to sprawia, że Osiedle "Wybrzeże" jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie spokój, komfort i estetykę. Całość ogrodzona, z miejscami postojowymi.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt