Opis

W naszej ofercie znajdują się trzy kompleksowo urządzone obiekty:

Apartament Premium 1, Apartament Premium 2 i Apartament Premium 3. Każdy z nich znajduje się na parterze i posiada do wyłącznej dyspozycji gości taras z ogródkiem.

Wszystkie apartamenty składają się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i trzeciego pokoju, który w dwóch apartamentach spełnia rolę pokoju dziecięcego, a w jednym z nich gospodarczego.

Apartament Premium 1

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz trzeciego pokoju, który pełni rolę gospodarczego. Z salonu wychodzi się na taras z ogródkiem, który jest przeznaczony do wyłącznego korzystania naszych gości, na tarasie wygodne meble ogrodowe. W trzecim pokoju - gospodarczym znajduje się: pralka, zmywarka, suszarka do prania, deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, chemia gospodarcza oraz akcesoria i ręczniki plażowe.

Apartament jest kompleksowo wyposażony. Do dyspozycji gości przygotowane są: ręczniki, pościele, w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować rodzinne posiłki, jak również wygodna dwuosobowa sypialnia oraz wygodna sofa w salonie. Aby nasi goście czuli się komfortowo i swobodnie apartament przeznaczony jest dla 4 osób. Na okoliczność pobytu rodzin z malutkimi dziećmi w apartamencie przygotowane jest łóżeczko turystyczne z pościelą, wanienka, nocnik, podnóżek do umywalki.

Apartament Premium 2

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz trzeciego pokoju, który przeznaczony jest dla dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, w trzecim pokoju pociechy znajdą zabawki, książki, bajki, puzzle oraz osobny TV i miejsce do spania. Z salonu wychodzi się na taras z ogródkiem, który jest przeznaczony do wyłącznego korzystania naszych gości, na tarasie wygodne meble ogrodowe.

Obiekt jest kompleksowo przygotowany na pobyt naszych gości: ręczniki, pościele, komfortowa sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować rodzinne posiłki. W obiekcie znajduje się również pralka, zmywarka, deska do prasowania, żelazko, suszarka do prania, chemia gospodarcza. Aby nasi goście czuli się komfortowo i swobodnie apartament przeznaczony jest dla 4 lub 5 osób.

Na okoliczność pobytu rodzin z malutkimi dziećmi w apartamencie przygotowane jest łóżeczko turystyczne z pościelą, wanienka, nocnik, podnóżek do umywalki. Na terenie osiedla znajduje się bezkolizyjny, bezpłatny parking oraz plac zabaw dla dzieci. W każdym z obiektów dostępne jest Wi-Fi. Apartament Premium 2 jest obiektem całorocznym, jego standard i wyposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagającym gości.

Apartament Premium 2 stanowi osobne, samodzielne mieszkanie. W tym trudnym czasie dokonujemy wszelkich starań, aby nasi gości mogli wypoczywać bezpiecznie.

Apartament Premium 3

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz trzeciego pokoju, który może być przeznaczony dla dzieci. W trzecim pokoju pociechy znajdą zabawki, książki, bajki, puzzle oraz osobny TV i sofę do spania. Z salonu wychodzi się na taras z ogródkiem, który jest przeznaczony do wyłącznego korzystania naszych gości, na tarasie wygodne meble ogrodowe. Obiekt jest kompleksowo przygotowany na pobyt naszych gości: ręczniki, pościele, komfortowa sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować rodzinne posiłki.

W apartamencie znajduje się również pralka, zmywarka, deska do prasowania, żelazko, suszarka do prania, odkurzacz, chemia gospodarcza. Aby nasi goście mogli komfortowo wypocząć, apartament przeznaczony jest dla 4 lub 5 osób. Na okoliczność pobytu rodzin z malutkimi dziećmi w apartamencie przygotowane jest łóżeczko turystyczne z pościelą, wanienka, nocnik, podnóżek do umywalki.

Na terenie osiedla znajduje się bezkolizyjny, bezpłatny parking oraz plac zabaw dla dzieci. W każdym z obiektów dostępne jest Wi-Fi. Apartament Premium 1 jest obiektem całorocznym, jego standard i wyposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagającym gości. Każdy z apartamentów stanowi samodzielne, odrębne mieszkanie. W tym trudnym czasie dokonujemy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych gości.

Wyposażenie, wysoki standard naszych apartamentów może stanowić doskonałą bazę urlopową dla najbardziej wymagających gości i spełniać oczekiwania osób w różnym wieku.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt