Opis

Duże i przestronne 50 i 70 m² do 8 - miu osób i więcej. Dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, dwie toalety, duża przestrzeń na działce, do plaży 500 m. parking gratis

Domek duży 70 m² + 15 m² tarasu na zewnątrz, w większości zadaszonego (10 m. parter i 5 m. piętro).

Na parterze (35 m² ) jest pokój dzienny, aneks kuchenny w pełni wyposażony i łazienka. Na piętrze drugie 35 m² , skosy dopiero od 40cm. od podłogi co zwiększa pow. użytkową. Znajdują się tam dwie oddzielne sypialnie po cztery łóżka w każdej oraz druga toaleta co jest zaletą nocnych potrzeb szczególnie dla dzieci. Ze względu na bezpieczeństwo Państwa pociech na piętrze przy schodach zamontowana jest furtka.

Domek standardowy 50 m² + 10 m² tarasu tylko na parterze.

Parter to pokój dzienny, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze dwie oddzielnie zamykane sypialnie 3 i 4 - ro osobowe. Przy schodach także furtka.

Kompleks siedmiu domków wybudowany jest na dużej 35 - cio arowej działce (3500 m² ) co pozwala naszym gościom na swobodny wypoczynek na powietrzu.

Dla dzieci mamy
  • huśtawka podwójna + ślizg + domek
  • huśtawka podwójna + ślizg
  • dwie piaskownice
  • duża trampolina
  • siatka do badmintona
  • miejsce do gry w piłkę
Domki są bardzo przestronne na dużej działce 500 m. od plaży.

Parking jest na posesji, ogrodzony i bezpłatny.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt