Opis

Apartamenty Pod Modrzewiem to kompleks apartamentów położony w zaciszu drzew tuż przy samym morzu. Lokalizacja jest naszym największym atutem gdyż od plaży dzieli nas zaledwie 90 m.

Zapraszamy serdecznie Państwa do jednego z najbardziej urokliwych miejsc na polskim wybrzeżu, do "Ośrodka Pod Modrzewiem" w Ustroniu Morskim. Ośrodek położony jest 90m od morza, przy głównym zejściu na piękną piaszczystą plażę.

W swojej ofercie posiadamy zarówno apartamenty 2,3,4 osobowe, jak i dla większych rodzin 5,6 - osobowe domki. Wszystkie nasze pokoje są utrzymane w czystości i wysokim standardzie.

Na terenie ośrodka znajduje się duży monitorowany plac zabaw dla naszych najmłodszych gości, basen o głębokości 1,2 metra oraz duża trampolina. Goście do dyspozycji mają również boisko do siatkówki, miejsce na ognisko i bezpłatne rowery.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt