Opis

Zapraszamy na wypoczynek do Pensjonatu "Chata Rybaka" w Ustroniu Morskim. Właścicielem jest rodzina prawdziwego rybaka morskiego. Do pobliskiej plaży prowadzi prosta ścieżka. W kierunku zachodnim, można dojść do niedaleko położonych Sianożęt, a dalej do Bagicza, gdzie do dnia dzisiejszego znajduję się baza poradziecką oraz lotnisko. Obiekt jest wymarzonym miejscem dla szukających spokoju (oddalony od ulicy).

Posiadamy pokoje 2,3 osobowe oraz studio 4 osobowe i apartament 5 osobowy z aneksem kuchennym. Na miejscu znajduje się sala kominkowa, siłownia, stołówka oraz parking. Na zewnątrz możliwość urządzenia grilla oraz pogrania w siatkówkę. Dostępny również plac zabaw dla dzieci. Na wyposażeniu pokoi znajduje się: łazienka, TV, radio, lodówka oraz sprzęt plażowy. Pensjonat położony w odległości ok 200m od morza, a w pobliżu znajdują się sklepy oraz lokale (ok. 100 m).

Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt w wysokości 300 zł za pokój. Po anulowaniu rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt