Opis

A może wczasy nad morzem w pokojach gościnnych lub komfortowym mieszkaniu blisko plaży.

Oferujemy pokoje gościnne w nowo wybudowanym domu 2/4 osobowe z samodzielnym wejściem i balkonami. W każdym pokoju znajduje się telewizor i łazienka. Do dyspozycji gości lodówka ogólnodostępna, oraz kuchenka mikrofalowa. W pokojach sprzęt plażowy, czajnik, talerze, sztućce. Teren ogrodzony z parkingiem wewnątrz posesji, miejscem do grillowania. Dla osób które chciałyby aktywnie spędzać czas zapewniamy dostęp do rowerów. Obiekt położony jest 10 min. spacerkiem od morza (800 m) w spokojnej okolicy idealnej do wypoczynku.

Polecamy również komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w centrum Ustronia Morskiego ~150 m od morza na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do dyspozycji gości garaż. W odległości 50 m - ośrodek zdrowia, kościół, restauracje, sklepy, basen kryty i otwarty oraz kort (600 m) i wiele innych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Zapraszamy gości przez cały rok i zapewniamy miłą rodzinną atmosferę.

Przy wyborze oferty proszę o wskazanie miejsca pobytu:
  • mieszkanie
  • dom - pokoje
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Wpłata zaliczek i należności:
Bank Pekao S. A. 32 1240 6508 1111 0000 5412 3883
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt