Pokoje z łazienkami w niewygórowanej cenie

Pokoje u Doroty - Ustronie Morskie78-111 Ustronie Morskie   woj. zachodniopomorskie
ul. Geodetów 5 

tel. (94) 351-51-63 , tel. 503-936-581


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Pokoje z łazienkami w Ustroniu Morskim, do morza - 7 min, możliwość grilowania, duży ogród, letnia kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV, internet bezprzewodowy, lodówka w każdym pokoju, czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerze, ogród zimowy, wędkowanie morskie, parking na posesji, akceptujemy małe zwierzęta, sklep i stołówka w pobliżu. Obiekt czynny sezonowo.

Promocje przed i po sezonie.

Zapraszamy Serdecznie.
Cennik
Ceny od 30 zł do 50 zł w zależności od terminu.
Ustronie Morskie
Ustronie Morskie to położona między Kołobrzegiem i Koszalinem bardzo atrakcyjna wieś letniskowa. Oczywiście największą atrakcją Ustronia Morskiego są piękne, piaszczyste plaże.

W Ustroniu Morskim można kąpać się, uprawiać sporty wodne czy uprawiać wędkarstwo. W okresie wakacyjnym na turystów czeka masa atrakcji, przecież Ustronie Morskie to jeden z większych morskich kurortów. I bardzo trudno dziwić się temu, w końcu Ustronie Morskie to miejscowość, która turystom ma wiele do zaoferowania. I na pewno nie jest wyłącznie morze.

Na turystów czeka wspaniały klimat, dzięki któremu, będziemy mogli oddychać niezwykle czystym powietrzem. Z tego właśnie powodu, w miejscowości działają ośrodki sanatoryjne. W Ustroniu znajdują dwa piękne mola, które są wprost idealne do spacerów. Na terenie Ustronia lub gminy, oprócz pięknych plaż, jest również sporo innych atrakcji. Mamy również 2 baseny kąpielowe z podgrzewaną wodą, oraz ścieżkę rowerową do Kołobrzegu.

Zapraszamy serdecznie do Ustronia Morskiego do naszego obiektu.

Całoroczny obiekt o niewygórowanej stawce cenowej

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy