Opis

Villa Martika to znakomite miejsce na wakacje nad morzem.

Położona jest blisko centrum Ustronia Morskiego, tylko 400 metrów od plaży. Oferuje wygodne noclegi w pokojach gościnnych o wysokim standardzie. W Martice dostępne jest bezprzewodowe Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

W Villi Martika dostępne są wygodne noclegi w przytulnych pokojach wyposażonych w nowoczesne hotelowe meble. Każdy z nich ma własną łazienkę. Do dyspozycji jest także telewizor oraz sprzęt plażowy - parawan, leżak, koc.

Oprócz tego wyposażenie pokoi obejmuje lodówkę, czajnik, naczynia oraz sztućce.

Villa Martika oferuje 21 pokoi - 2,3,4 osobowych z balkonami lub tarasami.

Każdy pokój jest wyposażony w lodówkę, czajnik naczynia i sztućce. W każdej chwili można zrobić szybką przekąskę czy ciepły napój. Do tego na piętrach są aneksy kuchenne, z których mogą korzystać goście Villi Martika. Można więc wygodnie przygotować posiłek. Na posesji jest także miejsce na grilla.

Jeżeli chcemy jednak spędzić wakacje z dala od domowych obowiązków takich jak gotowanie, to w pobliżu znajdują się jadłodajnie oraz bary, w których możemy się stołować.

Villa Martika to wspaniałe miejsce na wakacje nad morzem. Mamy tu komfortowe pokoje gościnne w hotelowym standardzie oraz dostępem do Wi-Fi. Na posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz grill, do tego wypożyczymy tu rowery.

Dzięki lokalizacji przy ulicy Kolejowej wszystkie atrakcje Ustronia Morskiego mamy na wyciągnięcie ręki.

Do plaży jest tylko 400 metrów.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt