Opis

Nowo wybudowany Ośrodek u Górali to idealne miejsce na wczasy nad morzem.

Na kompleks składają się malownicze domki, przygotowane na wypoczynek w uroczej miejscowości nad Bałtykiem - Wicie koło Darłowa.

Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się zaledwie 250 metrów od plaży, dzięki czemu od piaszczystego brzegu dzieli Was krótki spacer. Kompleks jest ogrodzony, a na jego terenie znajduje się parking, plac zabaw dla dzieci, kominki do grillowania.

Nasz ośrodek wypoczynkowy tworzy 11 letniskowych domków nad morzem. Każdy z nich jest przystosowany do ugoszczenia grupy maksymalnie 8 - osobowej, dzięki czemu idealnie nadają się na wakacje z rodziną lub znajomymi.

W każdej z tych letniskowych, drewnianych rezydencji znajduje się salon z telewizorem i aneksem kuchennym oraz łazienka. Na poddaszu mieszczą się natomiast dwie sypialnie.

Przed wejściem rozciąga się taras, na którym można napić się porannej kawy podczas wczasów lub zorganizować grilla w czasie wakacyjnego pobytu.

Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt