Dom gościnny Poranek

Pensjonat Poranek76-150 Wicie   woj. zachodniopomorskie
ul. Działkowa 8 

tel. (94) 315-54-01 , tel. 602-730-355


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Film
Opis
Pensjonat Poranek dysponuje 70 miejscami noclegowymi.

Pokoje 2,3,4 osobowe, oraz dwa apartamenty. Pokoje na I piętrze posiadają balkony. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i telewizor. Do dyspozycji naszych Gości: stołówka, drink bar z kominkiem i stanowiskiem komputerowym, internet Wi-Fi, ping pong, dart, wędzarnia, miejsce na ognisko i zadaszone miejsce do grillowania wyposażone w niezbędny sprzęt, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw dla dzieci, plac do gry w siatkówkę oraz bezpieczny parking.

Do plaży 350 m.
Organizujemy
Organizujemy: zielone szkoły i pobyt dla szkolnych wycieczek, wczasy dla matek z dziećmi, turnusy dla emerytów i rencistów, spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje, zjazdy absolwenckie, imprezy okolicznościowe, wielkanocne pobyty świąteczne, imprezy sylwestrowe.

Zapewniamy wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja)
O Miejscowości
Wicie to cicha, spokojna i urocza wieś położona na 262 kilometrze polskiej linii brzegowej Bałtyku, a więc w samym środku naszej morskiej granicy. Ulokowana jest malowniczo nad brzegiem morza i jeziorem Kopań.

Jest tu wszystko o czym można zamarzyć myśląc o letnim wypoczynku, a więc: piękna, niezatłoczona plaża, miejscami całkiem jeszcze dzika (co jest już rzadkością na Polskim Wybrzeżu) krystalicznie czysta woda morska dla amatorów kąpieli pachnący, szumiący las (wzdłuż całej miejscowości) dla amatorów spacerów i grzybobrania.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy