Menu

Dom Gościnny76-150 Wicie   woj. zachodniopomorskie
ul. Słoneczna 1 

tel. (94) 315-55-25
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Wicie to mała nadmorska miejscowość położona pomiędzy jeziorem Kopań a morzem Bałtyckim oraz pomiędzy Jarosławcem, a Darłówkiem. W Wiciu nawet w środku sezonu można znaleźć spokój i ciszę. Dużo lasów w pasie nadmorskim i morska bryza jodująca powietrze daje swoisty mikroklimat i czyni miejscowość bardzo atrakcyjną.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
  • Dwupietrowy budynek mieszkalny z 15 pokojami trzy, cztero oraz pięcioosobowymi. Każdy wyposażony jest w łazienkę, lodówkę, szafę, oraz telewizor
  • Przyczepy campingowe do zamieszkania w czasie letniego wypoczynku z udostępnionym węzłem sanitarnym
  • Kuchnia, gril, huśtawki dostępne dla wszystkich gości
  • Parking na terenie ośrodka zamykany na noc
Wszystko to umieszczone około 100 metrów od wejścia na plaże, 30 metrów od sklepu w centrum miejscowości Wicie.

Informacje i Atrakcje:
Podstawowe zakupy spożywcze oraz chemię gospodarstwa domowego, znaczki, kartki, pamiątki można nabyć w miejscowych sklepach. Ceny w nich są raczej przystępne. W Wiciu znajdują się również smażalnie ryb, pizzeria, a w stołówkach przy większych ośrodkach można zamówić obiad.

W Darłowie natomiast możemy zrobić większe zakupy, zatankować samochód, wypłacić pieniądze z Bankomatu (Euronet, PKO). Darłowo to również miejscowość turystyczna. Możemy zwiedzić starą część miasta i zamek Książąt Pomorskich, przepłynąć tramwajem wodnym do Darłówka.

W czasie pobytu w Wiciu czas można spędzać na różne sposoby. Oprócz plażowania na szerokiej, piaszczystej, częściowo strzeżonej plaży można spędzać czas na wędkowaniu nad jeziorem Kopań, czy też na wycieczkach rowerowych wzdłuż pasa nadmorskiego w sosnowych lasach (do Jarosławca lub Darłówka).

Wieczorem oczywiście piękne zachody słońca i spacery po rozgrzanym całodziennym słońcem piasku. Miłośników jazdy konnej zapraszamy do stadniny w Jarosławcu. W czasie chłodu i niepogody można udać się do Darłowka i pływać w morskiej wodzie w tamtejszym Aqua Parku.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy