Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do ośrodka wczasowego Coral, znajdującego się na geograficznym środku polskiego wybrzeża w miejscowości Wicie. Miejscowość przyciąga piękną rozległą plażą, sosnowym lasem oraz malowniczą spokojną okolicą.

Coral to obiekt o ciekawej architekturze i wyjątkowej lokalizacji, położony między morzem a jeziorem Kopań (około 250 m od morza i 300 m od jeziora),

Coral to idealne miejsce dla rodzin wypoczywających z dziećmi, a otoczone zielenią place zabaw zachęcają do zabawy. Na terenie ośrodka znajduje się dużo zieleni i przestrzeni służącej również do aktywnego wypoczynku. Coral jest obiektem ogrodzonym znajdującym się z dala od ruchliwej drogi.

Oferujemy miejsca noclegowe dla 36 osób w komfortowych pokojach 2 - 3 i 4 osobowych z aneksami kuchennymi jak również w apartamencie dla 3 - 6 osób. Obiekt wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe. Posiadamy pokój 2 - osobowy z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy pobyt Państwa u nas był wyjątkowy. Cechuje nas dbałość o czystość i bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Do dyspozycji Państwa:
  • bezpłatny ogrodzony parking
  • place zabaw dla dzieci z boiskiem
  • bezpłatne: Wi-Fi, wypożyczalnia rowerów dla naszych gości
  • miejsce do grillowania i biesiad przy ognisku
  • sklepy spożywcze i stołówki w pobliżu
  • możliwość korzystania z pralki lub suszarki bębnowej za niewielką opłatą
  • na życzenie: łóżeczko dziecięce, krzesełko do karmienia, wanienka, żelazko i deska do prasowania
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt