Opis

Zapraszamy na wypoczynek do naszych domków letniskowych, położonych w centrum Władysławowa. Domki położone w atrakcyjnym miejscu, wszędzie blisko. Oferujemy 12 miejsc noclegowych. Mniejszy domek 4 osobowy + dziecko na parterze wersalka + łóżko 1 osobowe, łazienka, aneks kuchenny, na piętrze 2 łóżka 1 osobowe.

Duży domek 7 osobowy, 2 osobne wejścia na zewnątrz domku, na parterze duży pokój 4 - 5 osobowy, łoże małżeńskie i wersalka, aneks kuchenny, łazienka. Na piętrze pokój 3 osobowy, łoże małżeńskie i łóżko 1 osobowe, łazienka ale nie ma aneksu kuchennego.

Teren domków ogrodzony, można nieodpłatnie parkować samochód. Do dyspozycji naszych gości na terenie obiektu znajduje się przyjemne miejsce do grilowania.

W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie. Warunkiem pełnej rezerwacji jest również wpłata zadatku 20% pełnej kwoty wynajmu na numer konta bankowego w ciągu 7 dni od daty rezerwacji. Reszta należności płatna w dniu przyjazdu.

Życzymy Państwu udanego pobytu i słonecznych wakacji nad morzem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt