Opis

Zapraszamy na wypoczynek do naszych domków letniskowych, położonych w centrum Władysławowa. Domki położone w atrakcyjnym miejscu, wszędzie blisko. Oferujemy 12 miejsc noclegowych. Mniejszy domek 4 osobowy + dziecko na parterze wersalka + łóżko 1 osobowe, łazienka, aneks kuchenny, na piętrze 2 łóżka 1 osobowe.

Duży domek 7 osobowy, 2 osobne wejścia na zewnątrz domku, na parterze duży pokój 4 - 5 osobowy, łoże małżeńskie i wersalka, aneks kuchenny, łazienka. Na piętrze pokój 3 osobowy, łoże małżeńskie i łóżko 1 osobowe, łazienka ale nie ma aneksu kuchennego.

Teren domków ogrodzony, można nieodpłatnie parkować samochód. Do dyspozycji naszych gości na terenie obiektu znajduje się przyjemne miejsce do grilowania.

W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie. Warunkiem pełnej rezerwacji jest również wpłata zadatku 20% pełnej kwoty wynajmu na numer konta bankowego w ciągu 7 dni od daty rezerwacji. Reszta należności płatna w dniu przyjazdu.

Życzymy Państwu udanego pobytu i słonecznych wakacji nad morzem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt