Opis

Oferujemy noclegi w naszym obiekcie położonym zaledwie 600m od przepięknej plaży w najładniejszej części Władysławowo Cetniewo.

300m od letniego centrum Władysławowa. To idealne miejsce na spokojny, wakacyjny wypoczynek dla całej rodziny.

W sąsiedztwie znajduje się Centralny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cetniewie, na terenie którego znajduje się wiele atrakcji, m. in. hale sportowe, kryty basen, SPA, korty, wypożyczalnie sprzętu oraz obiekty gastronomiczne. Super położenie, wszędzie blisko, mnóstwo miejsca. .

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY:

1. DOMKI NOWOCZESNE: 4 osobowe + max 2 dostawki, z dwoma zamykanymi sypialniami (po 2 łóżka pojedyncze z możliwością zestawienia w jedno duże). W salonie znajduje się rozkładana sofa na dwie osoby (dostawka). W sumie 3 pomieszczenia, wraz z aneksem kuchennym, w łazience kabina prysznicowa. Na zewnątrz taras z ławkami. Place zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz bramki. Parking dla naszych Gości.

2. DOMKI TYPU HOLENDERSKIEGO: 4 osobowe + max 2 dostawki, z dwoma zamykanymi sypialniami (1 łóżko małżeńskie oraz w drugim pokoju 2 łóżka pojedyncze). W salonie znajduje się sofa na dwie osoby (dostawka). W sumie 3 pomieszczenia wraz z aneksem kuchennym, w łazience kabina oraz osobne WC. Na zewnątrz taras z ławkami, duży grill. Place zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz bramki, Parking dla naszych Gości.

3. DOMKI LETNISKOWE PARTEROWE: max 6 osób, 2 pokojowe, mały pokój zamykany z łóżkiem 2 os, obok pokój z aneksem kuchennym z 2 łóżkami dwuosobowymi. Na zewnątrz stół z ławkami, zadaszony taras. Place zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, bramki. Parking dla Gości.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt