Pensjonat Bursztynek

do morza: 200m

84-120 Władysławowo   woj. pomorskie
ul. Zielona 12 

tel. (58) 674-28-76 , tel. 602-384-607


strona www:    strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Pensjonat "Bursztynek" położony jest w Chłapowie około 150m od zejścia na plażę.

Obiekt zaprojektowany jest wyłącznie do wypoczynku turystów, a w szczególności rodzin z dziećmi. Budynek jest dozorowany w ciągu dnia i nocy dla bezpieczeństwa naszych gości (stróż). Dysponujemy 16 pokojami. Są to pokoje 2 osobowe z dostawkami.

Na parterze znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem z dużą jadalnią wyłącznie do dyspozycji gości. Dodatkowo na każdym piętrze stoi duża lodówka. Wczasowicze mogą korzystać także z pralki. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z natryskiem, telewizor, radio, czajnik, koc, leżak i parawan. Większość pokoi, szczególnie od strony południowej, słonecznej posiada balkony.

W budynku znajdują się pomieszczenia do przechowania sprzętu sportowego (rowery, deski windsurfingowe). Dysponujemy 7 rowerami dla gości, 2 rowerkami dziecięcymi bezpłatnie. Dostępne jest też siedzenie dla małych dzieci. Działka jest ogrodzona. Parking dostępny dla wszystkich samochodów, bezpłatny.

W domu obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 7:00 rano. Szczególną atrakcją w naszym Pensjonacie jest plac zabaw. Wszystkie zabawki widoczne na zdjęciu i nie tylko, udostępniane są dla dzieci bez ograniczeń.

Od strony południowej znajduje się taras z ławkami i gril.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy