Menu

Pokoje gościnne Afrodyta

Afrodyta

Cena od: 35 zł

84-120 Władysławowo   woj. pomorskie
ul. Kwiatowa 29 

tel. 666-865-344 , tel. (58) 674-26-26


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Pokoje Afrodyta, to położony w pięknej dzielnicy Władysławowa obiekt, który oferuje wygodne oraz eleganckie pokoje z pełnym wyposażeniem.

Pokoje Afrodyta to zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Władysławowa obiekt, w którym na spragnionych nadmorskiego klimatu gości czekają schludne i wygodne pokoje z pełnym wyposażeniem. obiekt składa się z dwóch domów wypoczynkowych znajdujących się przy ulicy Kwiatowej 29, w których do dyspozycji naszych gości przeznaczonych jest 12 eleganckich i zadbanych 2,3 i 4 - osobowych pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są z myślą o zapewnieniu Państwu jak największego komfortu podczas urlopu we Władysławowie.

Wszystkie pokoje w naszym obiekcie mają łazienki, a na wyposażenie każdego z pomieszczeń składają się telewizja kablowa, czajnik, żelazko, deska do prasowania oraz koc. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać z aneksu kuchennego znajdującego się na korytarzu. Każdy pokój ponadto posiada balkon, z którego można napawać się pięknym widokiem okolic Władysławowa. Przed przyjazdem gości pościel jest zmieniana, a pokoje gruntownie sprzątane. Dla najmłodszych atrakcją z pewnością będzie plac zabaw, a z myślą o wygodzie przyjezdnych na naszej posesji przygotowaliśmy parking. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, co czyni nasz obiekt jeszcze bardziej bezpiecznym. By jak najbardziej umilić Państwu pobyt we Władysławowie, na posesji znajduje się również miejsce do grillowania z altanką oraz duży plac dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy więc do Afrodyty we Władysławowie. Nasz obiekt znajduje się w odległości 20 minut spacerem od morza, co w połączeniu z jego położeniem w pobliżu sklepów sprawi, że Państwa urlop w Afrodycie będzie miłym wspomnieniem. Mamy nadzieję, że nasz obiekt będzie miejscem, do którego będą Państwo chętnie wracać.
Cennik
Ceny w sezonie letnim: (od 1.07 do 22.08) - Od 40 do 60 zł.

Ceny poza sezonem letnim: (od 22.08 do 1.07) - Od 35 do 50 zł.

Ceny za pobyt ustalane są telefonicznie.

Ceny za pobyt weekendowy ustalane są telefonicznie.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy