Opis

Pokoje Gościnne Antek znajdują się niedaleko centrum (ok. 20 min), jednocześnie położone są w dzielnicy zacisznej i spokojnej, z dala od turystycznego gwaru i hałasu panującego w środku sezonu we Władysławowie.

W Pokojach Gościnnych Antek na turystów czekają kwatery 2,3 i 4 osobowe z osobnymi łazienkami. Na standardowe wyposażenie pokoju składa się: czajnik, talerze, komplet sztućców, telewizja, bezprzewodowy internet Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka oraz akcesoria plażowe. We wszystkich kwaterach panuje całkowity zakaz palenia.

Pokoje Gościnne Antek działają przez cały rok. Goście mogą korzystać z kuchni - nowocześnie zaprojektowanej i kompleksowo wyposażonej, udostępnione są także: żelazko, deska do prasowania oraz za dodatkową opłatą pralka. Rodzice z małymi dziećmi mogą skorzystać z przydatnych akcesoriów: krzesełka do karmienia, łóżeczka, elektronicznej niani czy wanienki.

Obiekt zapewnia gościom bezpłatny parking. Cała posesja Pokoi Gościnnych Antek jest objęta monitoringiem, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. W ośrodku przyjmowani są goście z niewielkimi zwierzętami domowymi, których waga nie przekracza 10 kg. Na dzieci czeka plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, trampoliną i piaskownicą. Wewnątrz budynku przygotowano dwa pokoje z zabawkami. W ogrodzie znajduje się grill i leżaki, można także wypożyczyć rower.

Obok Pokoi Gościnnych Antek znajduje się park, w odległości ok. 20 min jest morze i plaża. Bardzo blisko obiektu (ok. 280 m) mieści się centrum edukacyjno - rozrywkowe Ocean Park.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Lokalizacja

Kontakt