Opis

Nasz obiekt mieści się w spokojnej okolicy z dala od miejskiego chaosu, w odległości 20 - 25 minut spacerkiem od morza.

Pokoje 2,3,4 osobowe w pełni wyposażone czajnik, lodówkę, TV z kablówką, sprzęt plażowy oraz suszarką na pranie. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę, a każdemu z gości oferujemy ogólnodostępny aneks kuchenny.

Oferujemy również pokój typu Studio 5 osoby z aneksem kuchennym oraz łazienką oraz pokój typu Apartament 2 osobowy również z łazienką i aneksem kuchennym.

Wczasowiczom zapewniamy parking nieodpłatny z monitoringiem całodobowym na cały obiekt. Najmłodszym gościom oddajemy do użytku plac zabaw z trampoliną, domkiem ze zjeżdżalnią i huśtawką, piaskownicą oraz wieloma innymi atrakcjami. Zachęcamy również do korzystania z przytulnej wiaty wyposażonej w grill.

Obiekt dysponuje barem, który serwuje domowe śniadania, obiady i kolacje. Miejsca do zjedzenia posiłków znajdują się w klimatyzowanym wnętrzu, jak i na zewnątrz pod wiatą. Wyżywienie jest dodatkową usługą, nie jest ono wliczone w cenę noclegu.

W okresie poza letnim organizujemy imprezy okolicznościowe oraz spotkania integracyjne.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt