Menu

Pokoje gościnne Władek84-120 Władysławowo   woj. pomorskie
ul. Młyńska 32a 

tel. (58) 674-17-25 , tel. 606-994-101


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszamy na wakacje do tej wspaniałej nadmorskiej miejscowości. Czeka tu na Was mnóstwo atrakcji a przede wszystkim gorący piasek plaży, czyste powietrze i wiatr od morza.

Domek jednorodzinny 2 - piętrowy: pokoje ze wspólną łazienką na 1 piętrze oraz apartamencik 2 - pokojowy w tym roku po raz pierwszy udostępniony dla turystów z łazienką, pozostałe pokoje z łazienkami "nowe" wszystkie z TV na 2 piętrze. Lodówki ogólnodostępne na każdym piętrze. Proponujemy więc do wynajęcia (bez pośredników): dwa pokoje 2 - osobowe (jeden może być 3 osobowy) ze wspólną łazienką (kabina prysznicowa) wyłącznie dla tych 2 pokoi, w jednym TV dwa pokoje 2 - osobowe z łazienkami i TV (widok na morze, ciepła woda 24h), jeden pokój 3 - osobowy z łazienką i TV - duży z balkonem (ciepła woda 24h) jeden apartamencik 2 - pokojowy z łazienką dla 3 osób, balkon, TV. Wyposażenie pokoi: w pokojach z łazienkami czajnik bezprzewodowy, parawan, koc na plażę, TV w pokojach ze wspólną łazienką (w jednym TV), parawan, koc na plażę, dla tych pokoi czajnik i lodówka ogólnodostępna na korytarzyku.

Dodatkowe informacje: możliwość wyżywienia w sąsiadujących stołówkach, plac zabaw dla dzieci - 50 m sklep spożywczy - 50 m odległość od dworca PKP, PKS, centrum - 400m (5 min)
Cennik
Ceny od 15 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy